Бітумна черепиця BTM Shingle Rubin - це найновіший матеріал для покрівлі, що надає Вашому даху природності та елегантного вигляду. Його унікальний візерунок та геометрична форма ідеально поєднуються з будь-яким архітектурним стилем, надаючи Вашому будинку неповторність.
Крім естетичних переваг, BTM Shingle Rubin відрізняється високою стійкістю до різних атмосферних впливів, таких як розриви, деградація та деформація. Цей матеріал забезпечить довговічність та надійний захист вашої покрівлі на тривалий період.
Переваги:
М'яка черепиця BTM має низку переваг:
- Довговічна
- Водонепроникна
- Міцна
- Стійка до вітру та УФ-випромінювання
- Легка
- 3D вид
Цветовая гамма:
В коллекцию Rubin входят 4 традиционных цвета: коричневый, серый, красный и зеленый

Коричневый Красный Зеленый Серый
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BTM |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 10 лет |
| Страна производитель | Турция |
| Вид черепицы | Битумная |
| Размеры | |
| Толщина | 32 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Цена: 416,50 ₴/кв.м




