Металочерепиця Ера виготовляється з високоякісного меалу з підвиищеною жорскістю. Це підвищує якість покрівлі ід вітрових, снігових і температурних навантажень. Має унікальну форму: 5 нижніх хвиль і 6 вершин. Така форма дозволяє ідеально підгоняти листи один до одного, бе зазорів і щилин. Можливість монтажу листів: зліва направо так і справа наліво.
Модульна металочерепиця є іноваційною разробкою в сфері виробництва в сфері виробництва покрівельних матеріалів. Зовні вона являє собою сталеві листи невиликого розміру. завдяки чому кількість відходів при її мотажі мімнімальна, що є значною перевагою модульної черепиці. також модульна металочерепиця відрізняється простотою монтажу на різних покрівельних конструкціях.


Основні переваги:
- покриття дерев'янних і кам'янних будинків
- стійкисть до корозії
- нескладний ремонт покрівлі
- чудово зберіга колір протягом всього терміну використання
- екологична безпечна
- стійкість до атмосферних явищ
Сталеві листи покриваються шаром цинку, після чого пасивуються та грунтуються. Сталь може мати як звичайне цинкове покриття так і додатковий шар захисту полімеру, що надає листу стійкості до корозії та запобігає втраті кольору. При цьому покриття оже наноситися на оддну або обидві сторони.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Будсервис |
| Страна производитель | Украина |
| Вид черепицы | Металлическая |
| Покрытие | Полимерное |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 1210 мм |
| Полезная ширина | 1150 мм |
| Высота волны | 20 мм |
| Характеристики | |
| Модуль хвилі | 350 |
| Мінімальний кут нахилу | 14 гр |
| Висота штампування | 30 мм |
- Цена: от 290 ₴/кв.м






Отправка с 01 июня 2026