Finnera® - інноваційна модульна покрівля
Металочерепиця Finnera® надзвичайно надійна та практична. Революційна технологія загину краю листа забезпечує стійкість до погодних умов. Зручний модульний формат листів значно спрощує монтаж покрівлі та забезпечує відсутність невиправданих залишкі при складній конфігурації даху.

Благодаря использованию последних научно-технических исследований ее с полным правом можно назвать интеллектуальным продуктом.
Finnera® маркується незмивними чорнилами на внутрішній стороні покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням походження (Вімпелі, Фінляндія; EU, Польща), марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.
Цвет

Гарантия на технические свойства 50 лет
Гарантия на эстетичесие свойства 25 лет
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruukki |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид черепицы | Металлическая |
| Покрытие | Полиуретан матовый |
| Тип профиля | Finnera |
| Цвет | Разные цвета |
| Расход | 0.75 шт./м² |
| Вес 1 кв.м. | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 50 лет |
| Размеры | |
| Длина | 705 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Полезная ширина | 1140 мм |
| Высота волны | 52 мм |
| Размеры фальцевой кровли | |
| Полная ширина | 1190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес единицы | 3.8 кг |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Товарная единица | шт |
| Шаг волны | 330 мм |
| Полная длина | 705 мм |
| Минимальный объем цинка | 275 г/м2 |
| Полезная площадь единицы | 0.75 м²/шт |
| Материал | Горячеоцинкованный стальной лист |
| Полезная длина | 660 мм |
| Общая высота профиля | 52 мм |
| Минимальный уклон | 14 ° (1:4) |
| Вес | 5 кг/м² |
- Цена: 850 ₴/лист








