Finnera® - інноваційна модульна покрівля
Металочерепиця Finnera® надзвичайно надійна та практична. Модульна покрівля з кроком 350 мм - універсальне рішення для будь-якої покрівлі.
Революційна технологія загину краю листа забезпечує стійкість до погодних умов. Зручний модульний формат листів значно спрощує монтаж покрівлі та забезпечує відсутність невиправданих залишків при складній конфігурації даху.


Переваги Ruukki Finnera:
- Модульна покрівля з кроком хвилі 350мм
- Запатентована технологія загину передньої кромки - FEB форма - 100% захист від корозії
- 6 хвиль замість стандартних «5 хвиль» - привабливий вигляд готової покрівлі
- Невидимі з'єднання
- Привабливий вигляд карнизу завдяки FEB формі
- Відмінна імітація керамічної покрівлі
- Завжди в наявності на складі
- Симетрична форма – монтаж справа наліво і зліва направо
- Легкий та простий монтаж навіть одним покрівельником
- Мінімальна кількість відходів після монтажу
- Високоякісне покриття GreenCoat Pural BT Matt, Crown BT та Rough Matt
- Маркування на кожному покрівельному листі
- Тривалий гарантійний термін (років) – 30, 40 та 50 років
Благодаря использованию последних научно-технических исследований ее с полным правом можно назвать интеллектуальным продуктом.
Металочерепиця Finnera® маркується на зворотній стороні кожного покрівельного листа з нанесенням логотипу, марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення та гарантійного терміну, що є додатковим показником високої якості та виключає можливість підробки.
Цвет

Finnera® - інноваційна модульна покрівля
Металочерепиця Finnera® надзвичайно надійна та практична. Модульна покрівля з кроком 350 мм - універсальне рішення для будь-якої покрівлі.
Революційна технологія загину краю листа забезпечує стійкість до погодних умов. Зручний модульний формат листів значно спрощує монтаж покрівлі та забезпечує відсутність невиправданих залишків при складній конфігурації даху.


Переваги Ruukki Finnera:
- Модульна покрівля з кроком хвилі 350мм
- Запатентована технологія загину передньої кромки - FEB форма - 100% захист від корозії
- 6 хвиль замість стандартних «5 хвиль» - привабливий вигляд готової покрівлі
- Невидимі з'єднання
- Привабливий вигляд карнизу завдяки FEB формі
- Відмінна імітація керамічної покрівлі
- Завжди в наявності на складі
- Симетрична форма – монтаж справа наліво і зліва направо
- Легкий та простий монтаж навіть одним покрівельником
- Мінімальна кількість відходів після монтажу
- Високоякісне покриття GreenCoat Pural BT Matt, Crown BT та Rough Matt
- Маркування на кожному покрівельному листі
- Тривалий гарантійний термін (років) – 30, 40 та 50 років
Завдяки використанню останніх науково-технічних досліджень її з повним правом можна назвати інтелектуальний продукт.
Металочерепиця Finnera® маркується на зворотній стороні кожного покрівельного листа з нанесенням логотипу, марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення та гарантійного терміну, що є додатковим показником високої якості та виключає можливість підробки.
Колір

Гарантія на технічні властивості 30 років
Гарантія на естетичні властивості 15 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruukki |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид черепицы | Металлическая |
| Покрытие | Полиуретан матовый |
| Тип профиля | Finnera |
| Цвет | Разные цвета |
| Расход | 0.8 шт./м² |
| Гарантийный срок | 40 лет |
| Размеры | |
| Длина | 755 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Полезная ширина | 1140 мм |
| Высота волны | 52 мм |
| Размеры фальцевой кровли | |
| Полная ширина | 1195 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес единицы | 3.8 кг |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Товарная единица | шт |
| Шаг волны | 350 мм |
| Полная длина | 755 мм |
| Минимальный объем цинка | 275 г/м2 |
| Полезная площадь единицы | 0.8 м²/шт |
| Материал | Горячеоцинкованный стальной лист |
| Полезная длина | 700 мм |
| Общая высота профиля | 52 мм |
| Минимальный уклон | 14 ° (1:4) |
- Цена: 698 ₴/лист










