
Cайдінг FaSiding – це легкі ПВХ панелі для обшивки фасадів. Профіль сайдинга імітує обшивку дошкою внахлест (корабельна дошка). Виготовляється в Україні за канадською технологією. Самі панелі ПВХ не зроблять будинок теплішим, але вентильований фасад, утеплений мінеральною ватою — це дуже перспективна технологія. Утеплювати стіни під сайдинг пінопластом не рекомендується через низьку паропроникність пінопласту.
Серія Vifront – колекція має форму «плоска дошка» у 3-х стильних кольорах. Унікальність цього сайдингу підтверджує можливість вертикального монтажу, що робить фасад цікавим та привабливим. Крім цього, FaSiding Vifront дуже довговічний; це демонструє найбільша на ринку сайдингів гарантія – 50 років

Панель сайдингу з полівінілхлориду у вигляді корабельного брусу з текстурою під дерево. Такий будівельний матеріал застосовують для реконструкції та облицювання фасадів. Гарантія в 25 років розповсюджується на вигоряння і механічну стійкість сайдингу та підтверджує якість і довговічність товару. Стінову панель виготовляють методом співплавлення двох різних мас пластику, від чого у вінілового сайдингу є дві поверхні – зовнішня та внутрішня. Зовнішня поверхня сайдингу відповідає за взаємодію з навколишнім середовищем, її склад протистоїть вигорянню, викривленню панелей, здуттю та лущенню поверхні. Внутрішня відповідає за жорсткість конструкції; від якості тієї поверхні залежить, як буде поводитися сайдинг під час зміни температур та при механічному впливі. Антиураганний замок запобігає пошкодженню панелі під час екстремальних погодних умов. Панель має рівень горючості Г2 (не підтримує горіння) завдяки чому є безпечною для використання на фасаді будинку. Простота установки дозволяє провести монтаж на фасад без залучення спеціалістів з будівництва.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fasiding |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина панели | 3000 мм |
| Ширина панели | 250 мм |
| Толщина панели | 1 мм |
| Количество панелей в упаковке | 10 |
| Характеристики | |
| Площадь 1 панели | 0.75 м2 |
- Цена: Цену уточняйте





