Металочерепиця Vello - це нове видання класичної черепиці. Збільшена до 25мм складка і рівець кожної другої хвилі імітують вигляд бетонної черепиці.

Переваги:
- Позачасовий класичний формат. Поєднує в собі сучасність з традиціями, завдяки чому дах набуває небанальний і оригінальний характер.
- Легкість конструкції досягається завдяки матеріалам, з яких вона була виготовлена; ця інноваційна конструкція виробляється у відповідності з усіма польськими стандартами будівництва.
- Продукт доступний в трьох класах, які ідеально відповідають вашим критеріям: Prestige, Premium, Aluminium
- Доступний в широкому діапазоні кольорів, близько декількох десятків кольорів і покрить з різних видів матеріалу, що відповідає навіть самим вишуканим очікуванням користувача
- Покрівельні листи встановлюються швидко і легко, що мінімізує витрати на установку.
- Форма дуже схожа на класичні типи керамічної черепиці, зберігаючи при цьому чудові функціональні переваги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bratex Dachy |
| Страна производитель | Польша |
| Вид черепицы | Металлическая |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес 1 кв.м. | 4.8 кг |
| Размеры | |
| Ширина | 1196 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Полезная ширина | 1100 мм |
| Высота волны | 23 мм |
- Цена: от 575 ₴/кв.м




Отправка с 14 мая 2026