Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терасна дошка Legro Ultra Naturale прослужить вам близько 50 років, при цьому екологічно безпечна, не вигоряє і не вбирає воду. Доглядати її дуже легко, і навіть якщо ви проллєте на неї каву або вино, вона не забрудниться.
Монтаж терасної дошки займе мінімальну кількість часу і ви можете насолоджуватися результатом.

Терасна дошка Legro Ultra Naturale колір TEAK – для справжніх цінителів. Простора веранда та садова доріжка ідеально виглядає на тлі зелені. На терасовій дошці буде однаково красиво виглядати меблі темного і світлого відтінків.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Legro |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип террасного покрытия | Доска |
| Материал террасного покрытия | Дерево-полимерный композит |
| Длина | 2900 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Вид | Ячеистая |
| Характеристики | |
| Расход на 1 м2 | 2.5 шт |
| Плотность | 1.2 г/см3 |
| Гарантия производителя | 25 лет |
| Вес 1 м.кв. | 18,75 кг |
- Цена: 4 956 ₴/кв.м







