Описание
Характеристики
Информация для заказа
Єндова характеризується дуже високою жорсткістю, простотою монтажу та довговічністю завдяки дуже хорошій якості алюмінієвого листа.

Характеристики
- Естетичний вигляд.
- Поверхня адаптована до кольору покриття.
- Виготовлена з алюмінієвого листа.
- Товщина листа 0,58 мм + захисна плівка
- Ширина, мм: 500
- Довжина: 2 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wabis |
| Страна производитель | Польша |
| Комплектующие по типу кровли | Керамическая черепица, Металлочерепица, Для черепицы, Для фальцевой кровли, Для профнастила |
| Тип комплектующего | Ендова нижняя |
| Материал | Алюминий |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Толщина металла | 0.58 мм |
- Цена: 1 630 ₴






