-15%Кровельный материал Katepal К-ТMS 170/3300 вентилируемый нижний базовый слой (наплавляемый)
- В наличии
619 ₴/кв.м
526 ₴/кв.м
+380 (67) 545-50-40
моб. Сергей
- +380 (66) 456-56-56моб. Сергей
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вид застосування | Вентильований базовий шар (нижній клейовий шар – полосами, з розривами по довжині) |
| Спосіб застосування | Наплавлюваний (механічний, якщо необхідно) |
| Тип покриття | СБС-модифікований бітум |
| Тип носія | Нетканий поліестер 170 г / м |
| Тип верхнього покриття | Дрібний пісок |
| Тип нижнього покриття | Покриття під пальник |
| Маса на одиницю площі | 3.300 кг / м ² (- 5%) EN 1849-1 |
| Номінальна товщина | 2,5/3,2 мм (± 10%) EN 1849-1 |
| Довжина | 10,0 м (- 1%) EN 1848-1 |
| Ширина | 1,0 м (± 1%) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Katepal |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид черепицы | Битумная |
| Назначение черепицы | Рядовая |
| Вес 1 кв.м. | 3.3 кг |
| Размеры | |
| Длина | 10000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Толщина | 2.5 мм |
- Цена: 526 ₴/кв.м

