Описание
Характеристики
Информация для заказа
Современный и эстетический кровельный профиль
Кровля Classic® C – это высококачественная металлическая кровля с необычным видом. Ее профиль напоминает традиционную фальцевую кровлю, но в то же время он современный и стильный. Модель Classic® отлично сочетается с разными архитектурными стилями и является хорошим выбором для кровель с небольшим уклоном.


Переваги Ruukki Classic:
- Загин передньої кромки
- відсутність шурупів на карнизі
- панель не блокується шурупами – вільний рух при тепловому розширенні
- зменшення хвилястості панелі
- Форма профілювання поздовжнього замка дозволяє демонтувати панелі, не пошкоджуючи полімерне покриття
- Застосування “click” системи для фіксації панелі
- швидкий монтаж
- приховані шурупи
- ідеальний зовнішній вигляд
- Максимальна довжина панелей – 10 метрів
- менше з'єднань на покрівлі
- найбільша довжина панелей, що пропонуються на ринку
- Надійна та якісна упаковка – дерев'яний каркас
- мінімум подряпин
- збереження геометрії продукції
- мінімізація ризиків пошкодження продукції при транспортуванні-розвантаженні
- Висота фальця 32мм – найбільша на ринку + привабливий зовнішній вигляд покрівлі
- Повний набір оригінальних аксесуарів та елементів безпеки, які ідеально підходять до покрівлі
- Кріпильні шурупи із нержавіючої сталі
- Можливість застосування повсті до нижньої сторони панелі - для зменшення шуму
- Можливість застосування для покрівлі з низьким наклоном – 8°
- Спеціальна опорна планка гребеня забезпечує відмінну вентиляцію даху
- Шведська сталь виробництва SSAB з відмінними характеристиками та біотехнологічним покриттям - найбільший досвід на ринку покрівельних матеріалів
Доступний і надійний вибір. Ідеальний вибір, хто прагне знизити витрати на будівництво чи ремонт, зберігаючи при цьому високу якість матеріалів.
- 30-річна гарантія на технічні характеристики
- 15-річна гарантія на естетичні властивості
- Поверхня: матова/глянцева
Даний вид йде в товщині металу - 0,5 мм.
Цвета:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruukki |
| Страна производитель | Финляндия |
| Покрытие | Полиуретан матовый |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес 1 кв.м. | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 40 лет |
| Материал | Сталь |
| Размеры | |
| Ширина | 505 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Полезная ширина | 475 мм |
| Размеры фальцевой кровли | |
| Полная ширина | 505 мм |
| Высота фальца | 32 мм |
| Характеристики | |
| Мінімальна довжина | 900 мм |
| Максимальна довжина | 10000 мм |
| Мінімальний ухил | 8 гр |
- Цена: 1 092 ₴/кв.м






Отправка с 06 июня 2026