Водостічні системи PD PROFIL Izabella
Водостічна система Izabella проводиться в розмірах 128/100 і 90/75.
Жолоби та зливні труби присутні в асортименті в двох варіантах: довжиною 4 м і 3 м.
Ідеально підходить для застосування в індивідуальному будівництві, оскільки при використанні всього однієї зливної труби дозволяє відводити воду з даху площею до 200 м2.
Відрізки жолобів з'єднуються з деталями жолобів на засувки з гумовими ущільнювачами. Монтаж зливних труб з деталями труб виконується завдяки розтрубні з'єднання без ущільнювача. Дана система повністю заснована на принципі ущільнень, монтується без використання клею.
Колірна гамма водостічної системи Izabella
Водостічна система Izabella проводиться з ударостійкого поліхлорвінілу, для якого характерна надійність, механічна міцність, а також антикорозійна і ультрафіолетова стійкість. Водостічна система Izabella має сучасний та естетичний вигляд, легко встановлюється.
Завдяки стійкості до впливу ультрафіолетового випромінювання жолоби протягом довгого часу зберігають початковий колір і естетичний вигляд. Поліхлорвініл є екологічно чистим матеріалом і не забруднює навколишнє середовище. INEOS Compounds є частиною концерну INEOS Vinyl – найбільшого європейського виробника поліхлорвінілу S PVC, визнаного лідера в даній технології. Всі підприємства отримали для виробництва сполук сертифікат EN.ISO9002, який свідчить про те, що INEOS Compounds працює у відповідності з високими стандартами, завдяки чому гарантує максимум вигоди для клієнтів Grupy INEOS.
Стійкість до вигорання і 10 річна гарантія від виробника водостоків Izabella забезпечується тим, що в процесі виготовлення виробів використовується ударостійкий поліхлорвініл від INEOS Vinyl , який є найбільшим виробником поліхлорвінілу S PVC в Європі.